about-us
about-us-quote

“V TOM, CO DĚLÁŠ, SE MAXIMÁLNĚ ANGAŽUJ A DĚLEJ TO, JAK NEJLÉPE UMÍŠ!”

VÍTE, ŽE KFC SE ROZROSTLO JIŽ NA 26 000 RESTAURACÍ NA CELÉM SVĚTĚ??

Působíme ve více než 150 zemích a každý den nás navštíví několik milionů zákazníků. Dnes je již těžko uvěřitelné, že v roce 1930, když Harland Sanders zakládal první restauraci KFC, měl pouze výjimečný recept na kuře a obrovskou víru, že bude mít úspěch. Od začátku jej doprovázelo také jedno pravidlo, kterému byl věrný a které později bezpodmínečně dodržoval: „V tom, co děláš, se maximálně angažuj a dělej to, jak nejlépe umíš!”


Dnes, navzdory tomu, že od oné doby uběhlo již mnoho let, toto pravidlo stále vyznáváme. Věříme, že právě toto pravidlo stojí za úspěchem KFC a díky němu si dnes tolik lidí vybírá naše restaurace – cítí se u nás pohodlně, důvěřují nám a oceňují naše snažení.

KVALITA PROVĚŘENÁ GENERACEMI

HISTORIE KFC

1939
V roce 1939 se Colonel rozhodl svůj recept na lahodné kuře upravit. Vytvořil tak jedinečnou směs 11 bylin a koření, která se používá dodnes. Tento recept nikomu neukážeme!
1955
Rok 1955 byl v historii značky velmi důležitým rokem. Oficálně se začala používat značka Kentucky Fried Chicken, v krátkosti KFC
1957
Kyblík - to nejikoničtější z KFC. Nadčasový a naplněný lahodnými kuřecími kousky. Byl poprvé představen již v roce 1957!
1994
V roce 1994 jsem pro Vás v Praze otevřeli první KFC restauraci v ČR. To znamená, že si na naše skvělé KFC mužete dát již více než 20let!
2018
V roce 2018 jsme pro Vás otevřeli již 90. restauraci a pokračujeme dál!

KFC ZNAMENÁ NEJLEPŠÍ MÍSTNÍ VÝROBKY

Ať už se nacházíte kdekoliv, můžete si být jisti, že jídlo, které Vám v KFC naservírujeme, bude vždy čerstvé a od základu ručně připravené bezprostředně před podáváním. Protože pouze takové jídlo chutná nejlépe!

KARIÉRA V KFC

PRACUJTE V KFC

Prohlédněte si nabídku práce

KONTAKT

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?

Neváhejte nás kontaktovat